Tvůj život připomíná emocionální horskou dráhu, jednou jsi nahoře a jednou dole? Někteří tvrdí, že to je normální, ale není to pravda. Každý člověk si zaslouží být šťastný.

 

Pokud nás ovládá energie strachu, negativně ovlivňuje náš život, který může připomínat i peklo. Díky tomuto online tréninku však nastoupíš na cesta lásky, klidu, harmonie, pohody a rovnováhy.

 • Cítíš se dlouhodobě na dně a sužuje tě spousta strachů?
 • Vyzkoušel jsi spoustu terapií, které měly pouze dočasný účinek?
 • Nedaří se ti najít stabilní a láskyplný vztah, který by ti dával skutečně smysl?
 • Trápí tě emocionální TURBULENCE, kdy se jednou cítíš v pohodě, a za několik okamžiků jsi na NEJHLUBÍŠM DNĚ?
 • Máš pocit, že jsi ZTRATIL SÁM SEBE, a nevíš, kde je tvoje místo v životě, a jaký je TVŮJ SMĚR?
 • Už tě nebaví čelit neustálým problémům a chtěl by sis život začít skutečně užívat?

Za svůj život jsem řešila řadu problémů, které sužují velkou část lidí. Čelila jsem finančním problémům, hádala se s okolím, měla problémy v rodině, procházela různými vztahy, které byly akorát studnicí učebních lekcí. Snažila jsem se najít to své místo pod Sluncem.

Našla jsem však svou cestu a nabité zkušenosti teď sdílím se světem. V rámci online kurzu vás naučím vše, co jsem se naučila já. Tedy:

●      Našla jsem svou cestu do lásky a k duši

●      Přešly mě negativní myšlenky, přestala jsem si vytvářet domněnky a vykreslovat katastrofické scénáře     

●      Získala jsem zpátky svou energii a drive, a začala jsem se zaměřovat na to, co je skutečně důležité

●      Razantně se zlepšily všechny oblasti mého života - finance, mezilidské vztahy a i mé zdraví

Co ti tento online trénink přinese?

 

 • Pochopíš principy života v této 3D realitě duality a strachu
  Uvědomění je důležité pro začátek změny tvého životního paradigmatu
 • Zbavíš se závislostí
  Energie strachu má vlastnost závislosti. Kvůli tomu potřebujeme vnější faktory, které by nám dodávaly pocit jistoty a spokojenosti, ať už se jedná o vztahy, různé látky, workoholismus apod. KONEC EXTRÉMŮM!
 • Přeměníš svou energii strachu do vibrace lásky
  Rychle, jednoduše a hlavně napořád. My lidé fungujeme od narození v energii strachu, ale to je pouze hra, kterou tady jako duše zkoušíme. Zároveň ENERGIE STRACHU JE PRÁVĚ TO, CO V NÁS VYTVÁŘÍ POCIT ODDĚLENOSTI, NESPOKOJENOSTI A UTRPENÍ.
 • Začneš zažívat klid, radost, pocit vnitřní jednoty a naplnění
  Každý den, každou minutu tvého života už do konce tvého života. Žádné propady emocí, žádné tvrdé lekce, bolest a utrpení, protože když jsi v lásce, přitahuješ pouze lásku.
 • Dostaneš se do souladu s tvou duší
  Pochopíš, co jsou skutečné tužby tvojí duše, nalezneš TO SVOJE místo pod Sluncem a přirozeně objevíš to, kde jsou tvoje hranice, a jak si je vytyčovat.
 • Začneš si přitahovat hojnost do svého života
  Hojnost je vibrace lásky. Díky tomuto tréninku začneš postupně přitahovat příležitosti, které ti pomohou vyřešit i tvou finanční situaci.

Jak online trénink funguje konkrétně?

 • Samostatná práce
  Program je nastaven na principu samostudia - získáš psané materiály, videa, audionahrávky a meditace. Z těch získáš potřebné informace - všechny principy a metody, které pak aplikuješ do každodenního života.
 • Délka transformace je individuální
  Zpravidla trvá 3-6 měsíců. Jelikož pracujeme s tvou energií, nedá se přesně změřit, jak dlouho tvé přepnutí se do vibrace lásky bude trvat. To záleží na stavu tvé energetiky.
 • Moje podpora v rámci e-mailové komunikace a FB skupině
  Součástí vstupu do online tréninku je i členství ve FB skupině, kde píšu dodatečné příspěvky a dělám živá vysílání. Pokud si nebudeš vědět s čímkoliv rady, ráda tě podpořím i skrze e-mailovou komunikaci.
 • Doživotní přístup
  Po zakoupení online tréninku již nemusíš platit žádné dodatečné finance a zároveň budeš mít přístup ke všem aktualizacím materiálů a videí.

Videoreference na tento online trénink

Další reference najdeš kliknutím na toto tlačítko

 

Možná tě napadají následující otázky:

Je skutečně jisté, že dosáhnu stavu, který mi slibuješ?

Pokud budeš skutečně poctivě dodržovat postupy z celého online tréninku, tak ano. Je ale potřeba být trpělivý a respektovat své vlastní tempo. Nenesu zodpovědnost za to, jakým způsobem přistoupíš k postupům z celého tréninku, a proto ti nemohu dát 100 % garanci.

Co když nemám dvojplamen - je tento trénink i pro mě?

Určitě. Z toho důvodu jsem udělala i verzi pro ty, kteří dvojplamenný fenomén neprožívají, protože všechny principy, které se naučíš v tréninku, platí naprosto pro všechny. Tento trénink je určen zejména k tomu, aby se razantně zlepšila kvalita tvého života, což bude mít dopad na další vztahy, na lidi, které si následně začneš přitahovat do svého života, ale zároveň i příležitosti, které tě čekají.

Co když mi to nepůjde a nebudu to zvládat, můžu se na tebe obrátit?

Samozřejmě. Ač celým tréninkem procházíš sám, budeš mít mou podporu skrze FB skupinu, a zároveň bude možné si se mnou domluvit konzultaci za velice zvýhodněnou cenu pro účastníky tohoto tréninku, při které tě podpořím a rozklíčujeme problémy, kterým budeš eventuálně čelit. JSEM TU PRO TEBE !

Cena online tréninku je 5 990

Je možné ho zaplatit i ve 3 splátkách. Při této variantě je celká cena 6 490 Kč, tedy cca 3x2133 Kč).
Je možné zaplatit i v eurech.

Na této konzultaci spolu prodiskutujeme, zda je tento trénink pro tebe vhodný, zodpovím tvé doplňující dotazy a případně doporučím vhodný postup právě pro tebe, pokud společně dojdeme k tomu, že trénink pro tebe vhodný není.

Alessandra Lanzafame

Transformativní kouč a průvodce do lásky a k duši
Dvojplamenná cesta byla pro mě většinu času peklem, ale dokázala jsem najít způsob, jak si z tohoto pekla vytvořit zázračnou cestu plnou lásky a radosti, za kterou jsem dnes NESMÍRNĚ VDĚČNÁ. Mým záměrem je pomoci k tomu samému i tobě.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů