O mně

Jmenuji se Alessandra (roč. 1992) a jsem úplně normální holka, která je od roku 2011 na dvojplamenné cestě. V momentě, kdy jsem poznala svůj dvojplamen, jsem nebyla připravená na svou osobní transformaci. Od brzkého věku jsem si řešila karmické vztahy a do toho jsem vystudovala vysokou školu.

Když jsem svůj dvojplamen poznala, věděla jsem, že s ním cítím něco, co nikdy s nikým jiným nezažiju. Mými nejdůležitějšími životními hodnotami jsou svoboda a osobní rozvoj, proto jsem se po pár letech, co jsem se nemohla zbavit posedlosti tímto člověkem, snažila pochopit, co se mi to vlastně děje. V roce 2015 jsem zažila několikaměsíční temnou noc duše, která mě nakopla k tomu, abych na sobě začala pracovat.

Mou primární motivací nikdy nebyl vztah s dvojplamenem, nýbrž to, abych svůj život žila co nejvíce kvalitně a smysluplně. Nicméně vždycky jsem věděla, že k sobě patříme, a po pár letech a i krátkém vztahu s ním, jsem se duchovně probudila a započala moje kompletní transformace a cesta zpátky domů.

 

Vždycky jsem věděla, že jsem tady pro nějaký větší smysl, pro to, abych přispěla svou trochou do mlýna pro změnu světa. Dlouho jsem ale nevěděla, jakým způsobem. Až v roce 2017 se mi začalo postupně odkrývat moje poslání, ke kterému jsem se díky své dvojplamenné cestě dostala. Tím je pomáhat lidem navracet se k sobě, ke své plné autenticitě, svobodě a rovnováze (ze které všichni pocházíme).

Mým záměrem je pomoci lidem ke své vnitřní svobodě a do vibrace lásky, protože když jí dosáhnou, pochopí, že život je nádherná studnice plná zázraků, ke které nepotřebují vnější aspekty, ale pouze sami sebe. 

Moje cesta a sdílení veškerých informací vychází z mých osobních zkušeností (vše, co sdílím, mám vyzkoušeno na sobě nebo na svých klientech), ale také učení od lidí, kteří se mnou osobně rezonují. To je například Ana Souto, Martina Klačková, a v současné době zejména Elle Hari, která mi pomohla pochopit, o čem je skutečně dvojplamenná cesta.

Každý potřebuje něco jiného a mým cílem není rezonovat naprosto s každým, ale spolupracovat s těmi, kterým bude dávat smysl to, co já sdílím, a budou cítit, že jim mohu pomoci.

Těším se na naši společnou cestu.