Jedinečný online trénink, který tě od základu změní

Online trénink Cesta do lásky a k duši je transformační program, který je v souladu s aktuálním děním na planetě Zemi. Planeta prochází transformací, a to, co se po nás jako lidech chce, je opustit definitivně vibraci strachu, aby se mohl konečně proměnit i život na Zemi.

Vychází z vesmírných zákonů stvoření a principů života v 3D realitě duality a vibrace strachu. My jako duše jsme si sem přišly vyzkoušet život v hmotné formě fyzického těla a zároveň to, CO NEJSME - tedy strach.

 

Co způsobuje život ve vibraci strachu?

 

 • Emocionální výkyvy a turbulence
  "Jednou jsi dole a jednou nahoře", jak se říká. Někdy se cítíš skvěle a za chvíli tě zase něco rozhodí? To proto, že vibrace strachu má aspekt duality, což znamená, že ti nemůže být stabilně dobře, nemůžeš se cítit stabilně v radosti a klidu.
 • Zrcadlení
  Život ve vibraci strachu znamená, že jsme od narození vnitřně v nerovnováze. Přitahujeme si takové lidi a situace do života, které nám zrcadlí naše zranění a místa, která jsou uvnitř v nerovnováze. Někdo tomu říká karma, někdo tomu říká životní lekce. Pokud si chceš přitahovat už jen láskyplné situace, tento trénink je vhodný pro tebe.
 • Tendence k závislostem
  Vibrace strachu vede lidi k tomu, aby si vytvářeli závislosti - na různých situacích (např. si podvědomě vyhledávají utrpení, protože to je to, na co si zvykli v dětství a jejich podvědomí to vyhodnotilo jako "jistotu"), na lidech a vztazích (partnerské vztahy často připomínají vztah rodiče a dítěte, kde jeden z partnerů či oba dva hledají v tom druhém lásku a ocenění, které nezískali od rodičů), na různých látkách apod.
 • Neustálou nespokojenost a honbu "za štěstím"
  Ve vibraci strachu hledáme uspokojení vně nás - honíme se za kariérou, za rodinným životem, za penězmi, za neustále lepšími a lepšími výsledky. To samo o sobě není nic špatného, nicméně většina lidí v tom hledá to svoje štěstí a pořád jim to nestačí.

Tento trénink je unikátní v tom, že na rozdíl od jiných programů se stejným zaměřením pracuje s energií duše, která je v této realitě nastavená do vibrace strachu. Nepracuješ s "manipulací mysli", nýbrž měníš tvé základní nastavení. 

Tvým základním nastavením od narození, které platí naprosto pro všechny lidské bytosti, je vibrace strachu. Ta ovládá naši mysl, myšlenky, emoce a chování. Když tuto energii přetransformuješ do vibrace lásky, zbavíš se zbytečné zátěže, která tě dosud ovlivňovala. 

Nemusíš procházet zbytečně zdlouhavým osobním rozvojem, učit se různé techniky apod. Stačí se vrátit k sobě - do vibrace lásky, a změníš naprosto všechno.

Více detailů o online tréninku nalezneš pod těmito tlačítky

 

Alessandra Lanzafame

Profesionální kouč a průvodce pro dvojplameny
Dvojplamenná cesta byla pro mě většinu času peklem, ale dokázala jsem najít způsob, jak si z tohoto pekla vytvořit zázračnou cestu plnou lásky a radosti, za kterou jsem dnes NESMÍRNĚ VDĚČNÁ. Mým záměrem je pomoci k tomu samému i tobě.