Reference na online trénink

OLGA

Tvoje materiály jsou báječné a fakt těch peněz nelituju. Člověk potká v pravý čas to pravé (lidi/události/atd) a je na každém, jak se s tím vypořádá. Vím, že jdu tou pravou cestou.

ŠÁRKA

Alis, rada bych Ti znovu vyjadrila obdiv a vdecnost, za cestu, kterou proslapavas a za uvedomeni, ktera na ni oznacujes a prinasis verejne... Klobouk dolu. Jsem vdecna, ze jsem v zime na Tva videa narazila, ze leccos osvetlili, jsem i vdecna ze jsem pak nevahala a vstoupila do treninku.. I kdyz to tak uplne neslo hned. Dala jsem si cas a poslouchala, kterymi cestami me srdce vede dal. Chvili by se zdalo, ze se "flakam". Bylo to ale spis jako dlouhy tahly nadech, vyydech... Taky dekuju vsem, kteri jsou ve skupine, cokoliv zminili.. I to me posunulo.. Vzkaz patri do male i velke skupinky. Diky za vase sdileni. Jsem stale v uzasu, jak je Vesmir dokonaly... Jaka ma sva VESMIRNA PRAVIDLA... jakou ma o nas peci... Alis, dekuju, zes vysvetlila energii a " blaznive" deni, ktere se na ceste zivotem muze dit. .. Jak pises v tom e-booku, KDO JE PRIPRAVEN, NENI PREKVAPEN! D E K U J I !

PAVEL

Ahoj Alis, nějak cítím, že ti musím poděkovat za perfektní práci a přípravu materiálů, které, když od včera čtu, tak s nimi perfektně rezonuji. Nejen že se cítím lépe já, ale je to znát i mé opačné polarity. Jsem rád, že jsi to dala celé do kupy. V klídečku pomalu pracuji, prociťuji a je mi moc fajn

 

Další reference na mou práci

ADÉL

Ahoj, stále koukám na Tvá videa i čtu všechny články, jsi super jak k tomu pristupujes, video po tvém detoxu, kdy popisujes jak jsi se konečně posunula a našla svůj správný úhel pohledu, aby ti vše dávalo smysl, se mnou úplně rezonuje.

JANA Š.

Ahoj Ales. Len som ti chcela velmi ale velmi podakovat za video s nazvom "Nejvetsi chyba kterou stale delaji". Konecne som dostala odpoved. KONECNE. Po tak dlhej dobe. Preco sa vlastne DP v zivote stretnu. Tato info so mnou zarezonovala tak ze som musela video stopnut a VYBULIT sa ako male dieta. A vtedy to prislo. Obrovska ulava, ktoru som nepocitila uz velmi dlho. Ako keby niekto zo mna odhodil okovy ktore ma zvierali. Len som ti tymto chcela VELMI ale VELMI PODAKOVAT. Tuto info som proste potrebovala pocut. Patri ti moje obrovske DAKUJEM.  

IRENA

Alis, děkuji , že jsem poslechla kamarádku i sebe a prošla si s tbou SRT terapii. Téma bylo hluboké, bolavé a ač jsem si namlouvala, co jsem všechno zvládla - bylo třeba ještě hodně čistit. V tom jsi byla úžasná, protože úleva přišla okamžitě:))) a ještě pár dní doznívala:)))). Moc děkuji a doporučuji všem.

VERONIKA

Prošla jsem s Alis twinflame coachingem, při kterém jsme čistily a zároveň mě naučila, jak pracovat se svou energií strachu. Ta změna po jedné terapii je neskutečná, přišla okamžitá úleva i fyzicky. Po neustálem kolotoči rozchodů a návratů s mým dvojplamenem jsem byla psychicky i fyzicky vyčerpaná, nemohla jsem se soustředit na každodenní činosti a pořád mi moje myšlenky těkaly směrem k němu. Alis mi vysvětlila, že jsou to projevy závislosti, a jak si nadále pomoci sama i bez čištění. Alis, moc ti děkuju za veškerou práci, kterou děláš, protože má smysl!!!

KATKA

Hodně dlouho jsem se odhodlávala Alis zavolat, ale rozhodně nelituji! Podstoupila jsem s ní SRT terapii a jsem naprosto spokojená. Alis je velice příjemný člověk a cítila jsem, že jí můžu důvěřovat. Díky terapii jsem si uvědomila mnoho věcí, například i to, že některá témata o kterých jsem si myslela, že je mám zpracovaná, úplně tak zpracovaná nebyla. Určitě budu ráda s tímto neskutečně zlatým človíčkem spolupracovat dál a všem jí vřele doporučuji.  :)

BÁRA

Podstoupila jsem s Alis SRT terapii a musím říct, že to na mě mělo neskutečně pozitivní vliv. Už během terapie mi začalo vše z mého života zapadat dohromady jako puzzle, dostávala jsem pro mě klíčové odpovědi, a já tak mohla být zase o kousek blíž sama sobě. Od té doby jsem ve větší harmonii sama se sebou i s mým dvojplamenem na duchovní úrovni, přestala jsem lpět na našem sblížení ve fyzické realitě a můžu se daleko víc soustředit na svůj život. Dokázala jsem díky této terapii odstranit spoustu bloků, které se mě zbytečně držely a ovlivňovaly mě. Alis rozhodně doporučuji všem, hlavně těm, kdo prochází dvojplamennou cestou. Děkuji moc, Alis.

LUCKA

Hodně dlouho jsem o konstalacích uvažovala, ale nikdy jsem do toho ze strachu nešla. A pak si mě to našlo čistě náhodou právě přes tuhle skupinu. Těžko se to popisuje, ale cítím, že mě to hodně otevřelo a přivedlo na spoustu uvědomění a témat ke zpracování.

Pro mě je ale nejzásadnější SRT terapie. V konstalacích se mi otevřelo téma rodové linie a věcí, co si táhnu "od žen v naší rodině". Dlouhá léta mě to drtilo a vnitřně sžíralo. Myslela jsem si, že jsem "porouchaná" a že si nezasloužím lásku a přijetí.

Postupem času jsem se víc a víc věnovala osobnímu rozvoji, nic ale nepřinášelo ten "zásadní efekt a změnu" - to "osvobození", po kterém jsem tolik toužila. Osobní rozvoj je super, jenže často nejde dostatečně do hloubky, na rozdíl od konstalace a SRTčka.

Na mou ženskou rodovou linii jsme s Alessandra dělaly asi 3 hodinové čištění, které bylo neskutečně intenzivní. Chvílemi se mi dělalo až fyzicky špatně, ale vytrvala jsem.

Pokud jsem něco nečekala, tak to byl okamžitý efekt. Jenže on přišel. Úplně se mi změnilo vnímání světa. Z ramen mi spadl obrovský balvan, který jsem s sebou celý dosavadní život vláčela. *PUF* a byl pryč. Nedělám si iluze, že se tím všechno vyřešilo a já si teď "odletím na obláčku", tak naivní nejsem. Cítím to jako zásadní díl skládačky, kterou je můj život.

Svoboda, propuštění toho, co mi už neslouží a lehkost bytí. V rámci konstalací jsem se potkala i s Tereza, následné čištění však probíhalo čistě s Alessandrou. Už se těším na další spolupráci, jelikož v tom vidím smysl, a to je pro mě zásadní.

LENKA

Právě jsem absolvovala twinflame coaching s Alis. Těsně předtím, než jsme se s Alis slyšeli jsem tady byla úplně na dně, plakala jsem tady v posteli totálně závislá na svém DP. Asi všichni tyto pocity známe...Nyní se mi okamžitě ulevilo, opět mám úsměv na tváři. Je to neskutečný pocit, spadl mi obrovský kámen ze srdce.
Alisku děkuji velmi moc a moc. Jsi neskutečná, úžasná - slovy to nejde popsat:). A já si ještě více uvědomila, že je to vše o nás samotných, lásce a energii. Alis ještě jednou mnohokrát děkuji.

RADKA

Podstoupila jsem s Alis již dvě terapie a musím říct, že, Alis provádí fakt dobrou práci, od prvních okamžiků se dostavila obrovská úleva, skutečný restart mozku... věc, která mě hodně bolela, je pryč, již mě nepronasledují žádné obsesivni myšlenky a nějaké sjednocení s DP mi začíná být jedno, je to až neskutečný, že se něco takové dá. Fakt skvela práce!!!! jsi báječná a fakt dost dobrá. Díky, díky, díky